showcase image

اجرا

شرکت پایون تهویه با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب و همچنین دارا بودن مجهزترین دستگاه ها و ابزارآلات آمادگی اجرای تمامی آیتم های تاسیسات مکانیکی اعم از انواع لوله کشی های HVAC ، آتش نشانی ، آب مصرفی ، فاضلاب های چرب ، سبک ، سنگین و همچنین لوله کشی های موتورخانه ، تجهیزات تبرید ، هوارسان و ... دارد.
این شرکت با توجه به دارا بودن افراد متخصص توانایی انجام انواع لوله کشی ها با جنس های درز دار ، بدون درز ، فشار قوی ، گالوانیزه ، سفید ، پنج لایه ، PVC ، پرس فیت و ... را دارد و همچنین مجریان این شرکت تمامی مدارک و سرتیفیکیت های مورد نیاز در زمینه های جوشکاری در پاس های نفوذی ، الکترودهای 6013 – 6010 – 7018 و ... را دارا می باشد.
از طرفی دیگر در زمینه ی اجرای کانال کشی های تهویه مطبوع این شرکت با بهره گیری از روش های روز دنیا توانایی خود را در حوزه ی اجرا و نصب کانال های :
SAD ( Suplly Air Duct) ، RAD ( Return Air Duct) ، FAD ( Fresh Air Duct) ، KED ( Kitchen Exast Duct) ، EAD ( Exast Air Duct ) وSmok را به صورت گالوانیزه ، پلی اورتان و ورق سیاه با جوش CO2 را دارا می باشد. شرکت پایون تهویه بر آن است که سرعت و کیفیت اجرا را به بالاترین سطح ممکن برساند در همین راستا این شرکت علاوه بر اجرای کانال کشی به صورت ساخت در محل هموارهبا فلنج های درخواستی اعم از فلنج آهن ، فلنج پروفیل و ... از روش نوین و با کیفیت دیگری نیز بهره می برد. این روش به نحوی می باشد که این شرکت با توجه به شاپ رویت () تهیه شده از کارگاه ، تمامی کانال های مورد نیاز اعم از اسپول های راسته ، زانو ها ( با شیب ها و پیچ های استاندارد) و خم ها ( با درجه پیچش های استاندارد) را با دستگاه های خم کن ، کشو زن ، CNC و برش تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست به صورت سیل و هوابند ساخته و فقط در محل سرهم و نصب می شود. نکته قابل توجه این روش در قسمت اجرای فلنج های آن می باشد به صورتی که در اجرای کانال های گالوانیزه ، گوشه فلنج ها ، کلیپس ها و فلنج ها از جنس خود ورق گالوانیزه ساخته می شوند که این مسئله هزینه های خرید متریال را برای کارفرمایان به کمترین مقدار ممکن می رساند و از سوی دیگر بدلیل ساخت کانال ها در خارج از محیط کارگاه ، از اشغال فضای کارگاه به دلیل ساخت و دپوی کانال ها ، کارفرما بی نیاز است و سرعت اجرا نیز چندین برابر بیشتر می شود.
یک اجرای قوی و با کیفیت می تواند زحمات طراح ، مهندسین ناظر و تمامی افرادی که در کارگاه دخیل می باشند را به بار نشاندبه همین دلیل این حوزه بسیار حساس و حیاتی بوده و شرکت پایون تهویه به دلیل سنگینی و بار مسئولیت و اهمیت این معقوله ، با بهره گیری از مهندسینی جوان ،مستعد و با انگیزه ، فیلترهایی را تعبیه نموده که کارهای انجام شده چندین بار چک و تست شوند. از این رو از فرم هایی در قالب چک لیست، تست شیت ، پرمیت و کنترل کیفیت متریال با ریزترین آیتم های کیفی و ظاهری استفاده کرده تا با خیالی آسوده قدم در راه تحویل کار نماید.
شایان به ذکر است شرکت پایون تهویه در استخدام و به کارگیری از استاد کارهای خود بسیار حساس و دقیق عمل می کند به نحوی که تمامی استاد کارهای این شرکت دارای سرتیفیکیت های لازمه بوده و در زمینه نصب و راه اندازی ، دوره های مربوطه را دیده اند.
با امید بر آنکه این شرکت بتواند سهم کوچکی از مسئولیت و دین خود را به بازار هدف امروزه ادا نماید.